Recenzje komiksów
„Nawet nas tu nie ma. 2”. Recenzja komiksu
Mam czasem wrażenie, że największym paradoksem współczesnego świata jest fakt, że nigdy wcześniej nie byliśmy ze sobą tak połączeni jak dziś. Kilka kliknięć wystarczy, by porozmawiać z kimś mieszkającym tysiące kilometrów od nas. W pamięci telefonów przechowujemy więcej wspomnień, niż zmieściłyby całe rodzinne albumy naszych dziadków. Każdego dnia zostawiamy po